Telefonas: 8 684 11998, El. paštas: info@gileskromelis.lt
 
Receptai
Pristatymo dienos
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus
VILNIUS
Užsakius  iki trečiadienio 17 val.
prekes gausite ketvirtadienį. 
 
***
 KAUNAS
 
Užsakymus priimame iki pirmadienio 17 val.
Prekes gausite antradienį.

Nemokamas pristatymas

Užsisakius prekių
už daugiau nei  29,00 Eur
pristatymas nemokamas!!!
 
 

Švieži ėrienos nugarinės kepsniai su šonkauliu 1 kg

Ėriukų mėsa yra švelniai ar tamsiai rožinė.  Ėriena- tai maistas, kuris leis jums gerai jaustis, nes turi mažai riebalų ir yra puikus vitaminų šaltinis.Puikus pasirinkimas vaikučių mitybai.

Rekomenduojame mėsą šiek tiek pamarinuoti. Geresnės rūšies ėriena -nugarinė su šonkauliais, nugarinė, išpjova, kumpis - tinka kepti, mentė, krūtinėlė, papilvė - virti, troškinti. Iš jų taip pat gaminami vyniotiniai. Iš kaklo, kojų verdamos sriubos, gaminama šaltiena.

Į patiekalus dedama nemažai prieskonių- pipirų, lauro lapelių, mairūno, kalendrų, kadagio uogų, jonažalių ir kt. Iš prieskoninių daržovių daugiausia dedama svogūnų, česnakų, porų, morkų, salierų.

Ėriena aukštos maistinės vertės mėsa, puikus cinko ir geležies šaltinis. Taip pat joje rasime B grupės vtaminų, o ypač- B12. Viena porcija ėrienos gali užtikrinti 74-100 % rekomenduojamos vitamino B12 paros normo.

Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad ūkininkų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės

MĖSA PAKUOJAMA nuo ~0,500 kg. Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

Galioja 3 paras. Ūkininkų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

 
 
1 kg
24.95 Eur
   kg
 
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias
Kviečiame!!!

Mus rasite:

SANDĖLYS:

Laisvės pr. 117 - 79, Vilniuje

 Tel. nr. 8-684-11998 

Pirm.- Ketv. 9 - 18 val.
Prekes atsiimti galite po 15 val.

Penk. 9 - 13 val.
Prekes atsiimti galite iki 13 val.

JŪSŲ MĖGSTAMIAUSI!!!

JŪSŲ   SKONIŲ   TOP`as

Draugaukime

       

 
 
 
 
Naujienos  |   Akcijos  |   Apie mus  |   Tiekėjai  |   Kaip pirkti?  |   Kontaktai  |   Receptai
© 2010-2018 UAB „Gilės kromelis“. Visos teisės saugomos.