Telefonas: 8 684 11998, El. paštas: info@gileskromelis.lt
 
Receptai
Pristatymo dienos
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus
VILNIUS
Užsakius  iki trečiadienio 17 val.
prekes gausite ketvirtadienį. 
 
***
 KAUNAS
 
Užsakymus priimame iki pirmadienio 17 val.
Prekes gausite antradienį.

Nemokamas pristatymas

Užsisakius prekių
už daugiau nei  29,00 Eur
pristatymas nemokamas!!!
 
 

Citrinos 1 kg, Ispaniški vaisiai

Citrinos. Švieži, chemiškai* neapdoroti vaisiai iš Saulėtosios Ispanijos. *- chemiškai neapdorota - tai yra "nelakuoti vaisiai" ir nenaudojami chemikalai transportavimui.

Kilmės šalis Ispanija. 

Gagatas, UAB - ispaniški vaisiai.

Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad mažųjų gamintojų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

Kadangi šios prekės svoris kintamas, tai tiksli prekės suma bus žinoma pakuojant Jūsų užsakymą. Stengsimės svorį parinkti kuo artimesnį užsakomam.

Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

Citrinos gali padėti, jei žmogus jaučiasi psichiškai pavargęs, skauda kūną, reikia pagreitinti kraujo cirkuliaciją, naikinti celiulitą: valgomasis šaukštas alyvuogių ar kitokio augalinio aliejaus sumaišomas su eterinio citrinų aliejaus lašu ir šiuo mišiniu kasdien masažuojamos celiulito pažeistos vietos.

Citrinų sultys gelbsti šviežiai supjaustytus vaisius nuo parudavimo, o šeimininkės rankas – nuskutus šviežias lietuviškas bulves. Tad net vasarą ar ankstyvą rudenį, kai vitaminų galime gauti iš daugybės vaisių ir uogų, bent viena citrina namie visuomet turi būti.

Stikline vandens su citrinos sultimis dieną pradėti ragina sveikuoliai. Ajurvedos užrašuose rašoma, kad vienos citrinos sultys, praskiestos stikline šilto vandens, gali padėti sureguliuoti skrandžio rūgštingumą ir net išsigydyti gastritą.

 
 
1 kg
3.95 Eur
   kg
 
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias
Kviečiame!!!

Mus rasite:

SANDĖLYS:

Laisvės pr. 117 - 79, Vilniuje

 Tel. nr. 8-684-11998 

Pirm.- Ketv. 9 - 18 val.
Prekes atsiimti galite po 15 val.

Penk. 9 - 13 val.
Prekes atsiimti galite iki 13 val.

JŪSŲ MĖGSTAMIAUSI!!!

JŪSŲ   SKONIŲ   TOP`as

Draugaukime

       

 
 
 
 
Naujienos  |   Akcijos  |   Apie mus  |   Tiekėjai  |   Kaip pirkti?  |   Kontaktai  |   Receptai
© 2010-2018 UAB „Gilės kromelis“. Visos teisės saugomos.