Telefonas: 8 684 11998, El. paštas: info@gileskromelis.lt
 
Receptai
Pristatymo dienos
Kaimiškas, ekologiškas maistas į namus
VILNIUS
Užsakius  iki trečiadienio 17 val.
prekes gausite ketvirtadienį. 
 
***
 KAUNAS
 
Užsakymus priimame iki pirmadienio 17 val.
Prekes gausite antradienį.
***
 PAVĖLAVUS :)  SKAMBINKITE  
 
Nemokamas pristatymas

Užsisakius prekių
už daugiau nei  29,00 Eur
pristatymas nemokamas!!!
 
 

Saulėgrąžų daigai 100 g, Žali Žali

 Saulėgrąžų daigai „Žali Žali“.

Saulėgrąžų daigai - tai daigai, lengvai surandantys kelią į žmonių širdis ir vietą ant jų stalo tiek kaip salotų sudėtinė dalis, tiek kaip užkandis. Saulėgrąžų daigai – puikaus skonio, itin vertingi amino rūgštimis, vitaminais bei mineralais.

Saulėgrąžų daigai – iš saulėgrąžų sėklų išaugintos nesubrendusios saulėgrąžos, kurias sudaro tik skilčialapiai (pirmoji pora lapų).

Saulėgrąžų daigai dažnai naudojami maistui – salotoms bei garnyrams gaminti, įvairiems kokteiliams plakti, ar kaip dekoracinis ir prieskoninis patiekalų priedas. Šie daigai, jei sudaiginti tinkamai, pasižymi ryškiu skoniu, yra traškūs ir sultingi.

Saulėgrąžų daigai yra vienas tų retesnių atvejų, kai geras skonis dera su puikia maistine verte. Saulėgrąžų daiguose yra per 80 % vandens, todėl 100 g. tėra apie 70 kcal, ir vos 6 g augalinių riebalų (kurie taip pat reikalingi žmogui ir lyginant su gyvuliniais turi sudaryti didesnę dalį dienos riebalų kiekio). Saulėgrąžų daiguose taip pat yra apie 2,5 g baltymų bei panašiai angliavandenių. Įdomus faktas yra tas, kad jei vertiname tik sausąją saulėgrąžų daigų masę, baltymų kiekis sudaro 20 - 30 % (!), kas yra tikrai įspūdinga!

Daigai tiekiami nuplauti, iš karto paruošti vartoti.

Pagaminta Lietuvoje.

Tikroji prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Primename, kad mažųjų gamintojų produkcija yra daugiausiai rankiniu būdu pagaminta, todėl forma ir išvaizda gali skirtis. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė, todėl visada rekomenduojame perskaityti esančią ant prekės pakuotės.

PAKUOJAMA 100 g.

Ūkininkų ir smulkiųjų gamintojų produkcija nėra apdorojama jokiomis papildomomis medžiagomis reikalingomis prailginti galiojimo terminą.

Indrės ir Vinco Benevičių ūkis „Žali žali“ augina valgomuosius daigus bei daigintus produktus jau penktus metus, esame didžiausią daigų asortimentą siūlantis specializuotas daigų augintojas Lietuvoje.

 
 
100 g
1.95 Eur
   vnt.
 
Prekių krepšelis
Krepšelis tuščias
Kviečiame!!!

Mus rasite:

SANDĖLYS:

Laisvės pr. 117 - 79, Vilniuje

 Tel. nr. 8-684-11998 

Pirm.- Ketv. 9 - 18 val.
Prekes atsiimti galite po 15 val.

Penk. 9 - 13 val.
Prekes atsiimti galite iki 13 val.

JŪSŲ MĖGSTAMIAUSI!!!

JŪSŲ   SKONIŲ   TOP`as

Draugaukime

       

 
 
 
 
Naujienos  |   Akcijos  |   Apie mus  |   Tiekėjai  |   Kaip pirkti?  |   Kontaktai  |   Receptai
© 2010-2018 UAB „Gilės kromelis“. Visos teisės saugomos.